A hirdetés nem aktív, hasonló hirdetés(eke)t találtunk itt: Vendéglátás / Idegenforgalom Budapest.

Üzletvezető helyettes

XIV. kerület Listázva 2013. június 8., 23:42, hirdetés azonosítója: 15633235

Fiatal, dinamikus és vendégközpontú, stabil munkaerőt keresünk Budapest egyik leghíresebb gyógyfürdőjében üzemelő, egyedi hangulatú pihenőtérbe. Az üvegtető alatt mindig gyönyörű a napsütés vagy a naplemente, a gazdag növényzet és a nyugodt környezet pedig prémium munkakörülményeket biztosít.

Elvárások:
- minimum középfokú, szóbeli angol nyelvtudás
- bármely további idegen nyelv ismerete előnyt jelent
- boltvezetői vizsga megléte
- megbízhatóság
- terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság
- jó kommunikációs készség
- motiváció

Feladatok:
- nyitási, zárási teendők intézése
- rendelkezésre állás biztosítása
- besegítés az üzemeltetés folyamataiba

Munkaidő: teljes munkaidőben, változó beosztásban, a hét minden napján

Bármely kérdést esetén szívesen válaszolunk.
A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk a szechenyipalmahaz[kukac]gmail.com e-mail címre.

Látták:9

Összes hirdetése Németh Mátyás

aug 30

Masszőr

Masszőr

Vendéglátás / Idegenforgalom