A hirdetés nem aktív, hasonló hirdetés(eke)t találtunk itt: Külföldi állások Baranya.

Spanyol munkalehetőségek angol nyelvtudással egész évben!!

Pécs Listázva 2013. április 7., 20:10, hirdetés azonosítója: 12689733

Érdekel a vendéglátás és az idegenforgalom, de még nincsen szakmai tapasztalatod? Segítünk gyakorlatra szert tenni, úgy, hogy közben idegennyelvtudásod is erősödik!

Spanyolország legszebb üdülőhelyein (Kanári szigetek, Costa Brava, Mallorca, stb) található 4-5 csillagos szállodákba keresünk olyan jelentkezőket, akik akár már ÁPRILIS-MÁJUSI kezdéssel tudnak munkát vállalni!

Jelentkezés feltétele az ANGOL és/vagy spanyol nyelvtudás!!

Olyan 18-30 év közötti fiatalok jelentkezését várjuk, akik minimum 3 hónapot tudnak vállalni!!

Párok elhelyezését NEM vállaljuk, BARÁTOK jelentkezhetnek, max 2 főt tudunk együtt elhelyezni!

Betölthető munkakörök:
-felszolgáló
-konyhai kisegítő
-segédszakács
-recepciós

A szállást és ellátást minden esetben ingyenesen biztosítja a munkáltató.
A fizetések nettó 300-500 Eurósak, tapasztalattól függően ennél magasabb fizetésre is lehet számolni. Borravaló bizonyos munkakörök esetében jelentős összeg lehet.

Egész évben lehet munkát vállalni.

Akik szakmai gyakorlatukat szeretnék Spanyolországban leigazolni, azoknak minden szükséges dokumentumot az iskola rendelkezésére bocsátunk.

Várjuk mindazok jelentkezését, aki biztonságos körülmények között, legális úton szeretnének munkát vállalni Spanyolországban, pénzt keresni és közben élvezni a nyarat.

Bővebb információ a programdíjról és a jelentkezésről: noemi(kukac)dri.hu

Látták:3