A hirdetés nem aktív, hasonló hirdetés(eke)t találtunk itt: Külföldi állások Budapest.

Raktáros állás Manchester környékén

II. kerület Listázva 2012. június 11., 12:18, hirdetés azonosítója: 4971166

Manchester környékén lévő raktérakba keresünk személyzetet.
AZONNALI MUNKAKEZDÉS!

Feladatok:

-áru előkészítése további csomagolásra és továbbításra (márkás ruhadarabok)

Elvárások:

-komunikatív szintű angol nyelvtudás szükséges
-korhatár nélkül, de mégis az ajánlott 45 éves korig
-Munkára való készség, szükség esetén szombaton és vasárnap is

Amit kínáunk:

-párokat is el tudunk helyezni
-munkahely közel a városi tömegközlekedés megállóitól
-gyors elhelyezkedés, minden szerdán belépő tesztírás az irodánk munkatársnője segítségével, pénteken a munkabiztonsági előírásokkal kapcsolatos iskolázás, hétfőn belépés munkába
-két műszak, 6,00 – 14,00 és 14,00 – 22,00
-bér kifizetése hetente
-Kezdő fizetés 6,08£ , 4. hét után 6£, 10. hét után 6,40£,

Költségek :

-Szállás : 220 font / Lehet 2 részletben (Manchesterben )
-Szállás Deposit : 50 font (Manchesterben )
-Admin : 75 font (Manchesterben )
-Közvetitő díj : 200font (Magyarországon)
-+ Uti költség

Jelentkezni emailben angol nyelvű fénylépes önéletrajzzal lehet.

Látták:6